Nowoczesna architektura : AD Recommends: Best of the Week

Nie chcemy, żebyś przegapił niektóre z najbardziej niesamowitych projektów, które przedstawiliśmy w zeszłym tygodniu.
Sprawdź naszą selekcję z zeszłego tygodnia po przerwie! 8 House / BIG Świętując trzeci projekt z tym samym zespołem deweloperskim w dojrzewającej dzielnicy Orestad, budowa domu o powierzchni 61,000 m2 8 House dobiegła końca, pozwalając ludziom jeździć na rowerach od ulicy aż po penthousy na 10.
poziomie obok ogrodów tarasowych, w których pierwsi mieszkańcy już się wprowadzili (czytaj dalej.) Amore Pacific Research & Design Center / Alvaro Siza, Carlos Castanheira i Kim Jong Kyu Amore Pacific to marka kosmetyków, produktów wykorzystywanych w przemysłowych ilościach przez orientalne kobiety w celu wzmocnienia ich piękno, ukrywanie niedoskonałości lub pogłębianie bieli ich skóry, znak szlachetności i piękna, jak gaja (portugalskie słowo, z którego wywodzi się japońskie słowo.
gejsza.), którego białe rysy, urok i wrażliwość muzyczna przekształciły ją w obiekt kultu i pożądania (czytaj więcej.) Centrum Kultury Gabrieli Mistral / Cristian Fernandez Arquitectos, Boczne Arquitectura & Dise.
o Żyjemy w czasie, w którym wyrzucanie rzeczy jest łatwiejsze do naprawy, dostosowania i realizacji wartości.
Jednak obiekty i budynki, które nas otaczają, mają ukrytą historię, która jest niezbędna do odkrycia lub ponownego odkrycia, jeśli zechcesz.
Budynek Diego Portales (lub co z niego zostało) jest idealnym przykładem.
To wyzwanie zapewniło wyjątkową okazję, dar, jeśli zechcesz, przekształcając to, co kiedyś było historycznym ciężarem (czytaj więcej.) Jeden apartament na dachu / Akihisa Hirata Ponieważ w zimie jest dużo śniegu, tarasy nie są odpowiednie.
Chcieliśmy stworzyć ogromny dach dla woluminów domu, który może pokryć wspólną przestrzeń chronioną przed zimną pogodą.
Kiedy normalna objętość sześcienna się rozbiega, pomiędzy nimi powstanie przestrzeń, a ludzie poczują się mile widziani przez ciepłą i dużą przestrzeń.
Wyjątkowy rozgałęziony kształt z zewnątrz symbolizuje wygodne miejsce we współczesnym stylu (czytaj więcej.) Dom w S.
Vres / Colboc Franzen & Associés Dom składa się z trzech oddzielnych zestawów: wyposażenie (lobby, biuro, pralnia, piwnica, garaż), części życia zbiorowego (pokój dzienny, jadalnia, kuchnia, która ma zabezpieczyć pokój z rodzicami chce się zamknąć), a wreszcie sypialnie dziecięce, rozmieszczone wokół przestrzeni wielofunkcyjnej.
Metody i czas pracy są różne, różne oczekiwania: dla pierwszego elementu, życia grupowego i odbioru dla drugiego, prywatności dla trzeciego (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: katatermometr, standardowe wymiary drzwi, freja transport ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: freja transport katatermometr standardowe wymiary drzwi