Magazyn architektoniczny : Flux Cocoon dla Lausanne Lumieres (Urban Light Festival) / Alegoria

Laura Rimayati Zaprojektowany dla Lausanne Lumieres (Urban Light Festival), Flux Cocoon został wybrany jako jeden ze zwycięskich projektów pierwszego Light Festivalu w mieście, który zainaugurowany 23 listopada i potrwa do początku stycznia.
Zaprojektowany przez Allegory, projekt został zainstalowany w samym sercu miasta i zainspirowany jego położeniem na skrzyżowaniu pionowych i poziomych ruchów pieszych (strumień).
Projekt jest również abstrakcją węzła utworzonego przez przejście każdej ścieżki pieszego w tym konkretnym punkcie w obszarze Flon, który jest głównym węzłem komunikacyjnym miasta.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Topografia Lozanny spowodowała stworzenie niesamowitego planu miasta z różnymi poziomami parteru; w związku z tym dla Alegorii ważne było stworzenie projektu widocznego z punktu widzenia 360 °.
Zainstalowany w niezwykle trudnym kontekście Flux Cocoon jest tymczasowym schronieniem nad kładką dla pieszych i chwyta pionowe windy.
budynek.
.
Laura Rimayati Projekt powstał z wykorzystaniem pierwotnej struktury drewna i metalowych kabli oraz 1100 m światła czerwonego Led Neon Flex.
Struktura stawia stopę na istniejącej konstrukcji mostu i łączy się z pionowym budynkiem zawierającym windy.
.
Laura Rimayati Architekci: Alegoria Lokalizacja: Most dla pieszych w rejonie Flon, Lausanne, Szwajcaria Klient: Festiwal Lausanne Lumi.
Res 2012 / Lozanna Festiwal Światła Data: 23 listopada – początek stycznia
[przypisy: tona piasku cena, giełda tworzyw, olx skarżysko ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: giełda tworzyw olx skarżysko tona piasku cena