Budownictwo wczoraj i dzis : Projekt Umbrella / Constantin Boincean, Ralph Bertram i Aleksandra Danielak

Dzięki projektom Constantin Boincean, Ralph Bertram i Aleksandra Danielak Project Umbrella autorstwa architektów Constantina Boinceana, Ralpha Bertrama i Aleksandry Danielak zajęło pierwsze miejsce w konkursie Coratora i Green District LA Corantech, prezentowanym przez SCI-Arc i Gazetę Architekta we współpracy z Biuro Burmistrza Los Angeles, Agencji Przebudowy Społeczności, wraz z innymi sponsorami publicznymi i prywatnymi.
Więcej zdjęć i opisów po przerwie.
Projektanci z Oslo wdrożyli akupunkturę.
strategia dla Los Angeles.
program odnowy miast, aby pomóc przekształcić miasto w bardziej zrównoważoną przyszłość.
Parasol projektu składa się z grzybopodobnych struktur, które początkowo wyglądają jak duże meble miejskie.
Struktury są w rzeczywistości parownikami słonecznymi, które można wdrożyć w istniejącej sieci LA.
Dzięki uprzejmości Constantina Boinceana, Ralpha Bertrama i Aleksandry Danielak Struktury oczyszczają czarną wodę z kanalizacji, a poprzez proces parowania i kondensacji rozprowadzają ją.
Konwencjonalne ulice przekształcają się w sieci krajobrazów uprawnych i potencjalnie promują trwałe zmiany w obrębie i wokół nich.
Elementy Projektu Parasolki zaczynają działać jako zachęty do projektowania, które są bardziej wrażliwe na kwestie środowiskowe.
plan 01 Każdy element Projektu Umbrella staje się centralnym punktem rozwoju społecznego i działań, które łączą się, aby stać się częścią większej sieci, zaproponowanej przez zespół projektantów, dla publicznych i niezmotoryzowanych środków transportu.
Stan Allen, dziekan Wydziału Architektury Uniwersytetu Princeton, określił projekt jako niezapomniany jako obraz, jednocześnie zmieniając sposób, w jaki miasto będzie traktować swoje zasoby w przyszłości .
sekcja 01
[hasła pokrewne: olx ostrzeszów, standardowe wymiary drzwi, olx skarżysko ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx ostrzeszów olx skarżysko standardowe wymiary drzwi