Budownictwo wczoraj i dzis : College of Marin Nowe Centrum Akademickie / TLCD + Mark Cavagnero Associates

Architektura TLCD / Mark Cavagnero Associates Architektura TLCD + Marka Cavagnero Associates pozwoliła nam podzielić się z Państwem zwycięskim projektem konkursowym dla nowego Centrum Akademickiego College of Marin w Kentfield w Kalifornii.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Architektura TLCD + Mark Cavagnero Associates została wybrana w drodze konkursu na zaprojektowanie nowego centrum akademickiego College of Marin w jego kampusie Kentfield.
Budynek o powierzchni 48 000 stóp kwadratowych zlokalizowany w północno-wschodniej części kampusu będzie obejmował 200-miejscową audytorium, sale lekcyjne, pracownie komputerowe i pomieszczenia wydziałowe / administracyjne.
.
Architektura TLCD / Mark Cavagnero Associates Zwycięska koncepcja projektu ma na celu zaangażowanie społeczności poza kampusem, aby ulepszyć i zunifikować istniejącą konfigurację kampusu i stać się zasobem edukacyjnym dla zintegrowanego zrównoważonego projektowania.
Wyraźnie widoczne z wielu kierunków Nowe Centrum Akademickie stanie się kultowym punktem łączącym kampus i społeczność.
Nowy budynek pomoże także zdefiniować różnorodne przestrzenie na świeżym powietrzu, które sprzyjają różnorodnym interakcjom między studentami, wykładowcami, personelem i odwiedzającymi w różnych skalach.
Nowy obiekt będzie również działał jako narzędzie do nauki w zakresie zrównoważonego rozwoju.
Zewnętrzne filtry przeciwsłoneczne i wewnętrzne odcienie znacząco poprawią pasywne chłodzenie, podczas gdy naturalne oświetlenie i wentylacja w budynkach zmniejszy lub wyeliminuje potrzebę sztucznego oświetlenia i chłodzenia mechanicznego.
Rodzime ekosystemy zostaną przywrócone w ogrodach, wegetatywnych ławicach i żywych dachach.
Tam, gdzie to możliwe, zostaną użyte materiały budowlane wyprodukowane lokalnie, poddane recyklingowi i o niskiej zawartości lotnych związków organicznych.
.
Architektura TLCD / Associate Mark Cavagnero Promując tożsamość kampusu, która zachęca do zaangażowania społeczności i zarządzania środowiskowego, projekt ucieleśnia wartości i misję Kolegium.
.
Architektura TLCD / Mark Cavagnero Associates
[więcej w: standardowe wymiary drzwi, olx ostrzeszów, domofon urmet ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: domofon urmet olx ostrzeszów standardowe wymiary drzwi