Budownictwo i architektura : Konkurs na konkurs eko-turystyczny / HAY! warsztaty tráfico

warsztaty tráfico HAY! warsztaty tráfico zaproponowały centrum ekoturystyczne wzdłuż rzeki Zahuapan w Tlaxcala w Meksyku.
Składa się z czterech architektów: Zawstydzona Austria, Alejandro Heredia, Karla Santana, Lucia Ezeta; zespół podejmuje się rekultywacji przestrzeni publicznych w swoim mieście i.
demokratyzacji.
do użytku publicznego.
Ich propozycja to Centrum Eko-Turystyczne, które fizycznie ucieleśnia wszystkie wymiary społeczności, aby służyć jako przestrzenie publiczne do szerokiej gamy zastosowań.
Więcej zdjęć i opis oferty po przerwie.
Architekci.
Reakcja na przekształcenie gruntów publicznych w grunty prywatne doprowadziła do ich propozycji reintegracji tych przestrzeni, które są zagrożone prywatyzacją i przywrócenia ich do społeczeństwa.
Idea Centrum Eko-Turystycznego to taka, która syntetyzuje miejskie aspekty Tlaxcali wzdłuż rzeki Zahuapan przy jednoczesnym zachowaniu potencjału krajobrazowego w centrach miast.
Dzięki uprzejmości HAY! Warsztaty tráfico Propozycja obejmuje wiele komercyjnych aktywów do obszaru, w tym hotel, centrum handlowe, audytorium, sala kongresowa, centrum biznesowe, muzeum sztuki, boisko do piłki nożnej i tenisa, basen, spa, siłownia i otwarta promenada wzdłuż rzeki Zahuapan.
Ambitna propozycja ma na celu uwzględnienie wszystkich aspektów życia w mieście, od biznesu i reklamy po rekreację, w syntezowanej propozycji.
Aspekty te są następnie integrowane z fizycznym aspektem środowiskowym miejsca poprzez tworzenie sztucznego krajobrazu stoków i krzywych, które są zdefiniowane przez ścieżki i otwarte przestrzenie oraz widoki na rzekę i góry.
Istnieje pragnienie zintegrowania życia naturalnego i ludzkiego stylu życia z płynnym przejściem w centrum tkanki miejskiej Tlaxcala.
Dzięki uprzejmości HAY! Warsztaty tráfico Element odkrywania jest nierozerwalnie związany z propozycją, która zapewnia przestrzeń dla roamingu w przestrzeni publicznej, co daje odwiedzającym możliwość zapoznania się z szeroką gamą programów dostępnych w niniejszym wniosku, a także z oceną dostępnych poglądów.
Dzięki uprzejmości HAY! Warsztaty tráfico Dzięki uprzejmości HAY! Warsztaty tráfico Dzięki uprzejmości HAY! warsztaty tráfico Proponowane miejsce obejmuje już budownictwo mieszkaniowe mieszczące się w granicach, które architekci uważają za kluczowy element do utrzymania, nazywając go małym miastem .
w ramach ich propozycji w ramach projektu globalnego.
Celem wniosku jest zapewnienie bezpieczeństwa, zatrudnienia i atrakcji poprzez reaktywację tej strefy w Tlaxcala wzdłuż rzeki Zahuapan.
[podobne: igłofiltry cena, domofon urmet, klimatyzator przenośny bez rury odprowadzającej ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: domofon urmet igłofiltry cena klimatyzator przenośny bez rury odprowadzającej