Budownictwo i architektura : Architekt w pracy: 425 Park Ave

Kilka miesięcy temu poinformowaliśmy Cię o konkursie na ponowne opracowanie masowego.
Tortu weselnego.
styl budynku przy 425 Park Ave w NY, koło Mies.
Seagram Building and SOM.
S Lever House.
Celem dewelopera, L & L Holding, było przekształcenie tego projektu w kolejny kultowy budynek miasta, w związku z czym zaprosili grupę jedenastu renomowanych praktyk, w tym dziesięciu laureatów Pritzkera.
Lista została ogłoszona w październiku i zawierała OMA, Rogers Stirk Harbour + Partners, Zaha Hadid Architects i Foster + Partners, która została ogłoszona zwycięzcą konkursu kilka tygodni temu.
W ciągu ostatnich dni prezentacje architektów dla klientów pojawiły się na YouTube, a teraz mamy okazję zobaczyć tę interesującą grupę architektów wykonujących zasadniczą część ich pracy.
W filmach widzimy każdego architekta używającego własnego stylu prezentacji, PPT, wideo lub tylko fizyczne tablice, łącząc je z badaniami i dyskursem, projektując ich pasję do pewnych cech ich projektów i angażując się w klienta wokół ich główny cel: uczynić z tego ikoniczny projekt.
Cztery filmy, które przybliżają nas do tego, jak rozumiemy projekty, pokazując spostrzeżenia, do których często nie mamy dostępu, przekształcając konkurencję w konkretny moment architektury w tym roku.
Zaha Hadid Architekci, OMA i Rogers Stirk Harbour + Partnerzy prezentacje po przerwie: Zaha Hadid Architekci OMA Rogers Stirk Harbour + Partnerzy
[podobne: freja transport, obszar oddziaływania inwestycji, kamień na podłogę ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: freja transport kamień na podłogę obszar oddziaływania inwestycji