Budownictwo i architektura : AD Round Up: Green Roof Part V

Wiele niesamowitych projektów zostało zaprojektowanych teraz z zielonymi dachami.
A dla naszej piątej selekcji mamy nawet budynek roku 2009 przez ACXT.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
BTEK.
Technology Interpretation Center / ACXT BTEK to centrum tłumaczeń dla nowych technologii, skierowane do odwiedzających studentów.
Lokalizacja tego miejsca, na jednym z najwyższych punktów Parku Technologicznego Vizcaya oraz w pobliżu toru lotu lotniskowego Bilbao dla startów i lądowań, pomaga w uczynieniu z budowli punktu orientacyjnego w krajobrazie (czytaj dalej.) House Gross / EM2N Z dzisiejszej perspektywy wykorzystanie przestrzeni w latach 60.
XX wieku w parterowych parterowych domach z piwnicą wydaje się marnotrawstwem.
Układ osiedla jest daleki od zagęszczenia, a pod względem gęstości dopuszczalnej przez przepisy budowlane istnieją rezerwy potencjalnie użytecznych powierzchni.
Ale wykorzystanie dozwolonej gęstości oznacza prowadzenie intensywnych negocjacji ze wszystkimi sąsiadami dotkniętymi, zanim zacznie się jakikolwiek nowy projekt budowlany (czytaj dalej.) Architekci szkół podstawowych / Hamonic + Masson Stare kamienne mury i wysokie paryskie bloki mieszkalne zamykają ten głęboki, nieregularny wątek, działając jak miejsce dla tej podobnej do klejnotów szkoły podstawowej.
Zabawne przekręcenie przez witrynę, serpentynowa forma budynku tworzy gęstą serię dziedzińców i sal lekcyjnych, nie pozostawiając żadnego rogu nieużywanego.
Wybór bogatych materiałów, jasnych kolorów i zabawnych form sprawia, że użytkownicy robią wrażenie, tworząc tożsamość szkoły dzięki swojej unikalnej architekturze (czytaj więcej.) Apartamenty Nirvana Mountain / JVA Nachylenie w dolinie Gudbrandsdalen powoduje powstawanie wąskich ciał podążających za konturami z krainy.
W każdym budynku są rozmieszczone po 4 duże mieszkania z drewnianymi elementami prefabrykowanymi na dużą skalę.
Rodzaje apartamentów są dostosowane do przyjemnego weekendowego życia w górach.
Drugi projekt; Nirvana 2 z 36 apartamentami, znajduje się pod górką (czytaj dalej.) Learning Center / Sebastian Mariscal Studio Miasto Tijuana jest w ciągłym przyspieszeniu, ponieważ dotrzymuje kroku ludziom, którzy spieszą do niego z coraz większą intensywnością.
Oferuje cnotę kontrastu dla tego Centrum Nauczania, ubranego w stare drewno.
Fasada nie nosi znaków ani śladów budynku, raczej zaprasza ciekawskiego gościa, aby znalazł sobie plac, na którym woda powoli wlewa się do basenu, nazywając promienie słoneczne tańczącymi na jego powierzchni (czytaj więcej.)
[przypisy: obszar oddziaływania inwestycji, kamień na podłogę, tona piasku cena ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kamień na podłogę obszar oddziaływania inwestycji tona piasku cena