Architektura: Modułowa wieża mieszkalna, która zostanie wybudowana w Atlantic Yards

SHoP Architekci Firmy Forest City Ratner (FCRC) właśnie ogłosiły, że będą współpracować ze Skanska, jedną z największych na świecie grup budowlanych i rozwojowych, dla projektu B2.
Ten projekt trafia na pierwsze strony gazet, ponieważ będzie to pierwsza wieża mieszkalna wchodząca w skład projektu Atlantic Yards Development w Brooklynie z wykorzystaniem konstrukcji modułowej.
FCRC planuje rozpocząć budowę budynku 32-piętrowego w dniu 18 grudnia i przewiduje, że budynek zostanie otwarty w 2014 roku.
Chociaż zaawansowana technologia modułowa została początkowo opracowana do użytku w Atlantic Yards, ta nowa branża może potencjalnie stworzyć modułowe komponenty na projekty budowlane w Nowym Jorku i na całym świecie, stając się pierwszą dużą ekspansją produkcyjną w Nowym Jorku od momentu, gdy produkcja zaczęła spadać w ciągu ostatniego pokolenia.
Więcej informacji po przerwie.
Projekt będzie składał się z modułowych komponentów na powierzchni 100 000 stóp kwadratowych zlokalizowanych na terenie Brooklyn Navy Yard.
Szacują oni, że 125 pracowników zatrudnionych w fabryce będzie zatrudnionych w fabryce, poczynając od późnej wiosny 2012 r., Kiedy produkcja modułowa jest w pełni realizowana.
.
SHoP Architects Modułowa konstrukcja jest stosowana w różnych formach na całym świecie.
Rzadko jest jednak wykorzystywany do rozwoju wysokościowego, mimo że idealnie nadaje się do warunków, w których przestrzeń jest ciasna, a wartości gruntów są wysokie.
co sprawia, że wykorzystanie tego projektu jest wyjątkowe i szczególnie istotne w Nowym Jorku.
.
Architekci SHoP Modułowa konstrukcja i konstrukcja pozwolą deweloperowi produkować mieszkania o wyższej jakości po przystępnej cenie.
Ale projekt dotyczy również wykorzystania technologii do stworzenia bardziej zrównoważonego, bardziej ekonomicznego i wyższej jakości produktu, który może wytwarzać wiele budynków.
nie tylko tanie mieszkania, ale także strzeliste biurowce i luksusowe spółdzielnie i mieszkania.
.
Architekci SHoP: Obudowa była i jest podstawą rozwoju Atlantic Yards ,.
powiedział Bruce Ratner, prezes i dyrektor generalny spółek Forest City Ratner.
Nasze zaangażowanie na rzecz tanich mieszkań w sposób, który pomaga nowojorczykom o niskich dochodach i rodzinom pracującym z niskimi dochodami jest tak samo silne jak dzisiaj, gdy ogłosiliśmy ten projekt prawie dziewięć lat temu.
Modułowością przekształcamy także sposób budowania mieszkań w Nowym Jorku i potencjalnie na całym świecie.
I robimy to, podobnie jak w przypadku całej naszej budowy, we współpracy z związkową pracą, najlepszą pracą, w najlepszym mieście na świecie.
Dzięki naszemu nowemu partnerowi, Skanska USA, tworzymy nową branżę, o której możemy powiedzieć, Made in Brooklyn .
.
SHoP Architekci.
Budowa jest z definicji budowaniem.
powiedział William Flemming, prezes i dyrektor generalny w Skanska USA Building.
Jednak dzięki temu projektowi i naszej współpracy z FCRC i Trade Trades budujemy także nową branżę, która może stać się najnowszym eksportem w Nowym Jorku, produktem i procesem, który może zmienić sposób, w jaki roboty budowlane są wykonywane.
ten wiek.
Jesteśmy dumni, że możemy wykorzystać nasze doświadczenie w zakresie prefabrykacji, które po raz pierwszy w Nowym Jorku szeroko wykorzystaliśmy w naszych projektach dotyczących opieki zdrowotnej i centrum danych.
Zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzaną firmę architektoniczną SHoP, architekta projektu w Barclays Center, budynek będzie siedział na skrzyżowaniu ulic Dean Street i Flatbush Avenue i ma 363 jednostki, z których 50 procent (181) będzie niskie, średnie i średnie.
domy dochodów.
Pozostałe 50 procent (182) będzie stawką rynkową.
Jednostki będą równomiernie podzielone w całym budynku i wszystkie będą miały te same urządzenia jakości i dostęp do tych samych miejsc publicznych, w tym centrum fitness, przechowalnia rowerów, salon mieszkalny, sala gier, studio jogi / tańca i taras na dachu.
Każda jednostka będzie miała pralkę i suszarkę.
Dzięki uprzejmości DKC News
[przypisy: domofon urmet, olx jędrzejów, olx skarżysko ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: domofon urmet olx jędrzejów olx skarżysko