Architektura i nowoczesne budownictwo – Non-Linear Architecture Parametrics Workshop 2010 na Uniwersytecie Tsinghua

Dzięki uprzejmości Daniela Gillena 171 Studenci z całego świata uczestniczyli w tygodniowych warsztatach na Uniwersytecie Tsinghua w Pekinie w Chinach.
We współpracy ze szkołą letnią AA i sponsorowaną przez Gehry Technologies, warsztaty nauczyły uczniów generowania, parametryzacji i wytwarzania skomplikowanej geometrii.
Po przerwie można zobaczyć kilka projektów z 37 studentów studia Advanced Design, z którymi Daniel Gillen uczył z Xu Fengiem, Nikolausem Wabnitzem, Robem Stuartem-Smithem, Raymondem Lau, Xiaowei Tongiem i Zhang Xiaoyi.
Obrazy i więcej informacji po przerwie.
Uczniowie wybrali jeden z trzech głównych tematów; Trening oprogramowania, zaawansowany projekt parametryczny i tworzenie.
Studio Szkolenia Oprogramowania wykorzystało Digital Project i Grasshopper, aby zapewnić podstawę parametryczną, a Fabrication przetestowało alternatywne metody wytwarzania.
Advanced Design Studio nauczyło studentów stosować oprogramowanie do parametrycznych strategii projektowania i procesów myślowych, aby osiągnąć swoje wizje.
Dzięki uprzejmości Daniela Gillena Aby szczególnie ukierunkować się na zrozumienie i możliwości parametryczne, nauczyciele Zaawansowanego Studia Projektowego ograniczyli zmienne związane z systemami otwartymi, prosząc uczniów o zbadanie adaptacji i zmiany między dwoma punktami, A i B.
Dzięki uprzejmości Daniela Gillen Po osiągnięciu kierunku projektowania i skupienia się na badaniu, studenci zostali poproszeni o typologiczną realizację badania.
The Bridge.
została wybrana do egzemplifikacji tego połączenia.
Dzięki uprzejmości Daniela Gillena
[hasła pokrewne: tona piasku cena, katatermometr, syndrom chorego budynku ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: katatermometr syndrom chorego budynku tona piasku cena