Architektura i nowoczesne budownictwo – FreshLatino w witrynie Storefront for Art and Architecture

Pedro Bandeira Kurator: Ariadna Cantis, kuratorka wystawy FreshLatino w Instituto Cervantes we współpracy z Evą Franch.
Storefront for Art and Architecture, we współpracy z Instituto Cervantes, prezentuje inauguracyjne wydarzenie nowej serii Manifesto seminarium FreshLatino Emerging Latin Territories.
Jeśli uznamy, że Ameryka jest laboratorium nowoczesnego ruchu w nierówny i rozdrobniony sposób, jaka jest dzisiaj rola Ameryki Iberyjskiej, w panoramie wschodzącej architektury i współczesnego myślenia.
Skonfrontując się z tym pytaniem, wpadliśmy na pomysł stworzenia manifestu, który diagnozuje światową sytuację architektoniczną w innej perspektywie, a jednocześnie ustanawia pewne wartości kwestionujące obecne kierunki w dyskursie architektonicznym i proponuje nowy materiał projektowy oraz wektory myśli.
Od 25 do 27 października odbędzie się dwudniowe seminarium podzielone na dwa akty, które mają odbyć się w następujących instytucjach.
Równolegle z wystawą wideo instalacji FRESHLATINO.
AKT | 25 KTZ | Otwieranie ACT 2 | 27 KTZ Więcej informacji po przerwie Seminarium ma być deklaracją strategii i wizji, aby zrozumieć i zaprojektować nowe podejście do budowy naszego zbudowanego środowiska z perspektywy Ameryki Łacińskiej w globalnym świecie.
Aby działać w różnym stopniu intensywności w ramach tych większych ram, konwersacje będą się odbywać w dwóch różnych sesjach, których celem będzie wyobrazić sobie za pomocą różnych soczewek wiele procesów obserwacji i projekcji naszego zbudowanego środowiska.
/ Materiał i Sensorial.
Terytoria miejskie 2 / środowisko.
Terytoria geopolityczne Rozmowy będą odbywać się w ramach dwojakiej strategii, w której trzy osoby przedstawią 15-minutowy manifest dla wschodzącego terytorium łacińskiego, po czym odbędzie się dyskusja między nimi, zorganizowana przez moderatora.
Będzie 5 prezentacji na sesję.
Terytoria miejskie i cechy zmysłowe Uczucia iberyjskie amerykańskie Architektoniczne Sensorium: Kolory / Tekstury / Dźwięki Nowe modele miejskie od Brasilia po miejskie modele społecznościowe Acupunctures GŁOŚNIKI: Christina Goberna, Javier Iturralde, Pablo Lorenzo Eiroa, Joaquin Moreno, Leonardo Diaz Borrioli, Andres Jaque Moderatorzy : Terytoria geopolityczne i wrażliwość ekologiczna Eva Franch i Ariadna Cantis 2 Nowe koncepcje zrównoważonego rozwoju: systemy zamknięte, ekologia, energia itp.
Architektury rewolucji Architektury graniczne Trzeci warunki GŁOŚNIKI: Ximena Labra, Jose Castillo, Francisca Benitez, Andres Jaque, Urtzi Grau, Carlos Brillembourg Moderatorzy: Eva Franch i Ariadna Cantis O serii Manifestów Manifesto Series jest częścią programowania Storefront w zakresie rozwoju i ekspozycji świeżych i nowych pomysłów w precyzyjny i zwięzły sposób.
Celem tych wydarzeń jest ożywienie i ponowne wymyślenie formatu manifestu jako sposobu wymiany pomysłów.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę Instituto Cervantes w Nowym Jorku lub witrynę Storefront for Art and Architecture
[patrz też: standardowe wymiary drzwi, met bud, klimatyzator przenośny bez rury odprowadzającej ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: klimatyzator przenośny bez rury odprowadzającej met bud standardowe wymiary drzwi